Boxy dachowe do samochodów – idealna przestrzeń na zwiększenie przestrzeni bagażowej

bagażnik dachowy
Wybierając się w długą podróż chcemy zabrać ze sobą możliwie dużo bagaży. Na pewno przyda się nam dodatkowa para spodni, płaszcz przeciwdeszczowy, namiot, czy akcesoria plażowe. Dzięki boxom dachowym nie musisz rezygnować z żadnej z tych rzeczy.
Okazuje się bowiem, że w bezinwazyjny i bardzo prosty sposób zdecydowanie zwiększają one ładowność naszego samochodu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym sprytnym rozwiązaniu – koniecznie zostań z nami.

Boxy na dach – jak działają?

Montaż boxów na dach odbywa się za pomocą specjalnych obejm lub wsuwek i nie powinien on sprawić kłopotów nawet tym z nas, którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z bagażnikami dachowymi. Sam box nie wpływa negatywnie na prowadzenie samochodu, nie wydaje dodatkowych nieprzyjemnych dźwięków i jest całkowicie bezpieczny. Dzięki niemu zwiększymy miejsce bagażowe nawet o ponad 400 litrów! Wyobraź sobie jak wiele rzeczy można zamknąć w tak pokaźnej przestrzeni.
Nowoczesne boxy dachowe wykonane są z wysokiej jakości tworzyw i są zbudowane w taki sposób, aby były wygodne i proste w użyciu. Większość z nich posiada także odpowiednie certyfikaty oraz systemy antywłamaniowe. Również otwieranie bagażnika dachowego nie będzie problemem – najlepsze z nich posiadają klapy wyposażone w specjalne siłowniki ułatwiające ruch pokrywy.
Jeżeli uważasz, że box na dach to coś, czego potrzebujesz podczas wakacyjnych wyjazdów, najłatwiej będzie Ci go odnaleźć w internecie. Wiele firm, na przykład Kapitan Hak, oferuje bagażniki dachowe wysokiej jakości w naprawdę atrakcyjnych cenach. Są one zazwyczaj uniwersalne i z pewnością będą pasowały do Twojego auta. Dzięki boxom nasze samochody zyskują większą funkcjonalność, a my nie musimy rezygnować z zabrania w podróż wszystkiego, czego potrzebujemy. Polecane są szczególnie osobom, które posiadają liczną rodzinę, wyjazdowe hobby lub często podróżują. Jeżeli i Ty lubisz sprytne rozwiązania, koniecznie daj szansę boxom dachowym!

One thought on “Boxy dachowe do samochodów – idealna przestrzeń na zwiększenie przestrzeni bagażowej

  1. Marek Lubań says:

    Dzieci kupiły mi taki bagażnik na dach który jest podobno uniwersalny do każdego samochodu, jednak do mojej skody octavi zupełnie nie umiem go przymocować, prosze uważać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *