Gdzie wynająć samochód w Tarnowie?

Wynajem samochodow Tarnow

W samym centrum Tarnowa znajduje się nie tylko piękny teren spacerowy w Parku Strzeleckim. Gdy potrzebujesz szybko wynająć środek transportu, zadzwoń lub udaj się do mieszczącej się tu wypożyczalni samochodów OMT. Ile kosztuje wynajem samochodu? Z jakiej floty pojazdów możesz wybrać?

Gdzie wynająć samochód w Tarnowie?

Nasza wypożyczalnia samochodów mieści się na ulicy Krakowskiej, w samym sercu Tarnowa. Możliwy jest też kontakt telefoniczny lub poprzez stronę https://omt-wypozyczalnia-samochodow.pl/. Tutaj można też sprawdzić katalog aut do wynajęcia. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie – nasza flota pojazdów obejmuje samochody dostawcze, osobowe premium i sportowe. Po każdym wynajmie dezynfekujemy i myjemy samochód, napełniamy bak aż po korek, systematycznie sprawdzamy też stan techniczny każdego pojazdu. Nieustannie poszerzamy też ofertę naszych aut, dzięki czemu nasza wypożyczalnia samochodów Tarnów spełni oczekiwania każdego klienta. Jak w praktyce wygląda u nas wynajem auta?

Wynajęcie samochodu – który termin Cię interesuje?

Najbardziej popularną opcją jest wynajem krótkoterminowy naszych samochodów w Tarnowie. Podana kwota za wynajem aut pokrywa także ubezpieczenie OC i AC, dzięki czemu z góry wiesz, ile dokładnie zapłacisz za okres najmu. Wypożyczalnia aut umożliwia także podstawienie wybranego modelu i odebranie auta z dowolnego miejsca na terenie Polski. Wszystkie te zalety dotyczą również najmu długo- i średnioterminowego. Najem długoterminowy (powyżej 6 miesięcy) skierowany jest głównie do firm. Wynajem średnioterminowy (do 6 miesięcy) to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Flota dostępnych pojazdów dostawczych

W naszej ofercie na https://omt-wypozyczalnia-samochodow.pl/wypozyczalnia-samochodow-dostawczych/ znajdują się zarówno małe samochody dostawcze, jak i auta z naprawdę sporą naczepą. Do przeprowadzki dla klientów indywidualnych polecamy Fiat Ducato Maxi z 2019 roku. Firmy budowlane często korzystają z wywrotki Ford Transit z 2011 roku. Jeśli nie zależy Ci aż tak na dużej przestrzeni na załadunek, wybierz Volkswagena Caddy.

Wypożyczalnia samochodów osobowych premium

Mało kto wie, że w Tarnowie czekają na wypożyczenie prawdziwe perełki, luksusowe auta na długi i krótki okres najmu. Zapraszamy do obejrzenia oferty wypożyczalni aut na https://omt-wypozyczalnia-samochodow.pl/wypozyczalnia-samochodow-premium/. Czeka tu między innymi BMW X3, Audi A4, Opel Grandland X i Volkswagen Tiguan. Każdy może usiąść za kierownicą tych nowoczesnych, eleganckich samochodów.