Volvo – najpopularniejsze modele oraz gdzie kupić części

Volvo
Szwedzka marka od lat uważana za producenta jednych z najbezpieczniejszych aut na świecie. Świetnie wypada we wszystkich testach bezpieczeństwa, idealna dla rodzin. Przy wyborze Volvo warto jednak kierować się popularnością danego modelu, by w przyszłości ułatwić sobie dostęp do części zamiennych.

Kombi / Hatchback – dla wygodnych

Jeśli przede wszystkim zależy Ci na wygodzie użytkowania, masz dużą rodzinę lub przewozisz często różne rzeczy, wybierz model Volvo V70. Klasa średnia-wyższa, przystępna cena i komfort typowy dla Volvo. Jeśli jesteś w stanie wydać nieco więcej, równie popularnym modelem jest nowszy V90, jednak znacznie bardziej luksusowym.

Sedan / Cross Country – dla ceniących wygląd

Popularne Volvo w klasie średniej i średniej-wyższej to osobówki S60 i S80. Jeśli wybierzesz jeden z tych modeli, na pewno nigdy nie będziesz mieć problemu z zakupem części zamiennych.

SUV / Crossover – dla zapalonych kierowców

Jeśli szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, gorąco polecamy luksusowe modele XC90 oraz XC60, które łączą w sobie wygodę auta użytkowego z terenowo-sportowym. Te modele cieszą się w Polsce naprawdę dużym zainteresowaniem, przez co w latach 2014-2015 zagwarantowały marce ogromne wzrosty sprzedaży w naszym kraju.

Gdzie kupić części do Volvo?

Jednym z polecanych przez nas sklepów jest vsklep, który prowadzi nie tylko internetową sprzedaż części Volvo i doposażenia, ale też własny serwis samochodowy. Takie rozwiązanie gwarantuje naprawdę dobre ceny oryginalnych części podczas wizyty na przeglądach i wymianach. Ponadto gwarantuje, że naszym autem zajmą się specjaliści, którzy o marce naszego auta wiedzą wszystko.
Sami tylko pomyślcie – o ile lepiej jest trafić do salonu, w którym mechanik naprawia tylko auta tej samej marki, w dodatku sam jeździ podobnym modelem poza pracą. Lepiej oddać auto w takie ręce niż do warsztatu, w którym naprawiane są auta różnych producentów.

One thought on “Volvo – najpopularniejsze modele oraz gdzie kupić części

  1. Łysy33 says:

    Od 14 lat jestem użytkownikiem Volvo, miałem już 2 samochody od tej marki i nie powiem złego słowa! Teraz z żoną szukamy czegoś mniejszego dla niej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *